4.5
5 חוות דעת
 
 
ספא באילת - ספא לה פלאיה
 
 
 
 
 
 
 

טיפולים מיוחדים

עיסוי תיאלנדי
איורוודה
עיסוי עדין ומפנק בכל הגוף המבוסס על תורת "ידע החיים" ההודית. עיסוי זה יעיל במיוחד במצבי לחץ ועומס ומסייע בטיפול בסימפטומים הנלווים כגון: לחץ דם גבוה, כאבי ראש, קצב לב מוגבר, תשישות ומערכת חיסון מוחלשת. העיסוי מתבצע ללא בגדים אך עם כיסוי הולם. בסיום העיסוי ניסך שמן חם המעניק תחושת רוגע ושלווה לאורך זמן, ולאחריה תחושת התעוררות ואנרגיה מחודשת.

עיסוי תאילנדי
עיסוי זה מורכב מלחיצות וממתיחת הגוף לתנוחות המזכירות תנוחות יוגה. הטיפול אינו מצריך כוח ומתבסס על כובד גופו של המטפל, כדי להפעיל לחץ במקומות הרצויים. הטיפול מגמיש את הגוף ומחזק אותו – בדומה ליוגה.

עיסוי באבנים חמות
עיסוי עדין זה משלב מגע ישיר של הידיים עם אבני בזלת חמות. הטיפול המפנק והחוויתי מסייע בהמרצת מחזור הדם, בניקוז רעלים ובהרפיית שרירים מכווצים.

שיאצו
שיטת טיפול וריפוי זאת מבוססת על עקרונות הרפואה הסינית ועל מגע בין המטופל למטפל. היא נחשבת למהנה ולמרגיעה ביותר ומטרתה להביא את הגוף למצב של איזון. במסגרת הטיפול, המטופל יושב או שוכב בתנוחות שונות ובלבוש מלא על-גבי מזרנים מיוחדים.

דיקור סיני
הדיקור מאפשר לטפל בסימפטומים שונים באמצעות החדרת מחטים אל נקודות שונות בגוף – כל נקודה משפיעה בצורה אחרת ומשרתת מטרה אחרת. המחטים הן דקות במיוחד, חד פעמיות וסטריליות. על מנת להגיע לתוצאות אופטימליות, ישאף לרוב המטפל לשלב בין כמה נקודות דיקור שונות.

פילינג גוף ועיסוי גוף
מטרתו של טיפול הפילינג היא לשוות לעור מראה רך, חלק ורענן. התוצאות הרצויות מתקבלות לאחר שמסירים עור מת ומתקלף, לכלוך ושומן, וחושפים אט אט שכבת עור צעירה וחדשה.

בחרו כל אחד מהטיפולים המיוחדים וצרו קשר עם ספא לה פלאיה להזמנה!